Hakkımızda

Tırtıl Anaokulu 2013 yılında Uşak' ın Kemalöz mahallesinde, M.E.B.' na bağlı bir anaokulu olarak kurulmuştur.

Özverili, çalışkan, çözüm odaklı, donanımlı ve nitelikli bir kadro ile çalışmak, sevgi saygı açık iletişim ve empatik

yaklaşımı esas olmak,

Öğrencilerimize bireysel ilgi ve gereksinimlerini karşılamak, velilerimizle çocuklarının gelişimi için iletişim ve iş birliği içinde olmayı ilkemiz olarak benimsedik.

''Yeni nesiller için yenilikçi eğitim''

Misyonumuz

Yenilikçi, çalışkan, değerlerine sahip çıkan, kendine ve çevresine saygılı, sevmeyi bilen, doğaya ve çevreye duyarlı, özgüveni yüksek, soru sorabilen, problem çözebilen, araştıran, kendi haklarını bilen ve sorgulayabilen, liderlik vasıflarını keşfeden ve kullanan, ön yargılı olmayan, empati kurabilen, yeri geldiğinide teşekkür edip, özür dileyebilen, kendini ifade edebilen, ne istediğini bilen, tüketen değil, üreten, iç dünyası zengin bireyler yetiştirmektir.

Vizyonumuz

Çocuklarımızın kendi öz benliklerini bulacağı duygusal, fiziksel sosyal, zihinsel ve dil gelişiminde yeterli, paylaşımcı, sorun çözebilen, yaratıcı düşünen, öz bakım ihtiyaçlarını karşılayabilen, hoşgörülü yardımlaşmayı, danışmayı bilen bir eğitim ortamı hazırlamak,

Önümüzdeki beş yıl içinde dünyada uygulanan okul öncesi eğitim modellerini gözden geçirmek, uygulanabilir olanları okulumuzda uygulamak, yeni projeler üreterek ekip ruhuyla, pozitif enerjiyle yaratacı, araştıran, düşünen düşündüğünü söyleyen mutlu bireyler yetiştirmek. 

Her grup öğretmenimiz kendi yaş grubunun uzmanıdır.5-13 yıllık tecrübeye sahiptirler.

Personelinin, velilerinin ve öğrencilerinin parçası olmaktan mutluluk ve gurur duyduğu, araştırmacı kimliğini yeni projelerle destekleyen, bilime katkıda bulunan ve sürekli gelişim gösteren,bir okul olmaktır.

Kemalöz, 4. Temiz Sk. No:3, 64200

Uşak Merkez/Uşak, Türkiye  

ozeltirtilanaokulu@outlook.com

Tel: 0276 227 00 30

  • White Instagram Icon
  • White Facebook Icon

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

© 2020 Tırtıl Anaokulu. Sahaajans tarafından tasarlanmıştır. Tüm hakları gizlidir. Görsellerde telif hakkı bulunmaktadır. MEB 'e bağlı bir kurumdur.