Öğretmenlerimiz

Tırtıl Anaokulu; düşünen, yaratıcı fikirler üretebilen, fikirlerini hayata geçirebilen ve kendi kendine yeten bireyler olarak hayata hazırlanmalarına destek sağlamaktadır.

Okul öncesi öğretmenliği ve çocuk gelişimi alanında uzman kadromuz; çocuklarımızın bilişsel, sosyal-duygusal ve fiziksel becerilerini desteklemekte, onlara ilgi ve yetenekleri doğrultusunda ihtiyaç duydukları ortamı sağlamaktadırlar.

Güven ve Sağlık

Çocukların sosyal, duygusal, zihinsel ve fiziksel gelişimlerini destekleyen, onların onur ve katkılarına saygı gösteren, güvenli ve sağlıklı ortamları yaratmak ve sürdürmek

Öğrenim Süreci

Her çocuğun, erken çocukluk eğitimi programları kapsamında oynama ve öğrenme hakkını bütünüyle desteklemek

İlkelerimiz

Çocuklara karşı saygısız, onur kırıcı, tehlikeli, sömürücü, sindirici, duygusal olarak yaralayıcı ya da fiziksel olarak zarar verici uygulamaların içinde yer aldırmamak. Bu ilke diğer bütün ilkelerden daha önceliklidir.

Öğrenim Yöntemleri

Her çocuğun programdan yararlanma potansiyelini en üst düzeye çıkarmak için öğrenme yöntemlerinde, öğrenme ortamında ve programlarda gerekli değişiklikler yapılmalı, ailesiyle görüşülmeli, uzmanlardan öneriler alınmalıdır.

Öğrenci Ön Kayıt

TIRTILLI OLMAK, GELECEĞİNİ BUGÜNDEN TASARLAMAKTIR.

 

Yanda verilen iletişim bilgileriniz doğrultusunda, Tırtıl Anaokulu yetkilileri size en kısa sürede ulaşacaktır.

arrow&v

Kemalöz, 4. Temiz Sk. No:3, 64200

Uşak Merkez/Uşak, Türkiye  

ozeltirtilanaokulu@outlook.com

Tel: 0276 227 00 30

  • White Instagram Icon
  • White Facebook Icon

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

© 2020 Tırtıl Anaokulu. Sahaajans tarafından tasarlanmıştır. Tüm hakları gizlidir. Görsellerde telif hakkı bulunmaktadır. MEB 'e bağlı bir kurumdur.